Implanty

Najlepszą i najbardziej estetyczną metodą uzupełnienia braków zębowych jest zastosowanie implantów. Zastępują one utracone zęby i w sposób najbardziej naturalny odtwarzają ich wygląd i funkcję.

Implanty w gabinecie dentystycznym Implantom Tomikowscy

Ponad 25 letnie doświadczenie w implantologii pozwala nam z pełnym przekonaniem rekomendować implanty osobom, które z różnych powodów utraciły zęby.

Jesteśmy jednymi z pierwszych, którzy w Polsce zaczęli wszczepiać implanty zębowe. Wierzyliśmy, że jest to przyszłość stomatologii i sposób na przywrócenie uśmiechu na wielu twarzach. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza i pasja w połączeniu z najlepszymi na świecie systemami implantologicznymi pozwala nam najskuteczniej  uzupełnić wszystkie rodzaje braków w uzębieniu.

Stosujemy materiały i techniki sprawdzone i zalecane przez czołowe ośrodki implantologiczne na świecie, poparte wieloletnimi badaniami doświadczalnymi i obserwacjami klinicznymi. Dają one gwarancją i bezpieczeństwo przyjęcia się implantów w kości oraz różne możliwości odbudowy protetycznej w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Dlatego w naszej klinice wykorzystujemy implanty renomowanych firm

implanty zębów

ITI Straumann (Szwajcaria),

Dentsply Implant - Astra (Szwecja), 

Ankylos (Niemcy),  

Nobel Biocare (Szwecja) 

Są to sprawdzone systemy, istniejące od kilkudziesięciu lat na rynku, z ogromnym powodzeniem stosowane w praktyce i ciągle udoskanalane.  

Implanty zębów - korzyści

Implant zęba w Implantom

Implanty zębów - cennik/h3>

Implanty zębów jaki to koszt?

 

Implanty - planowanie odbudowy

W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi wszczepienia implantów z najwyższą  precyzją, starannością i zaangażowaniem. Poprzedzone są one dokładną analizą warunków klinicznych i zdjęć radjologicznych. Na wizycie konsultacyjnej informujemy pacjenta o możliwościach przeprowadzenia leczenia. 

Do planowania leczenia implantoprotetycznego wykorzystujemy trójwymiarową, komputerową technologię Simplant. Jest to pierwszy na świecie interaktywny system umożliwiający w oparciu tomografię komputerową precyzyjne projektowanie miejsca optymalnego wprowadzenia implantów z uwzględnieniem warunków kostnych i panowanego uzupełnienia protetycznego. Na podstawie projektu można wykonać indywidualny szablon chirurgiczny, który ułatwia wszczepienie implantów. 

Czasami zdarza się, że konieczne są zabiegi poprawiające ilość i jakość kości w miejscu planowanych implantów np. podniesienie zatoki szczękowej, przeszczepy kostne. W naszym gabinecie zabiegi te przeprowadza wysokiej klasy specjalista chirurg, periodontolog dr Jacek Tomikowski. 

Czy zakładanie implantów zębów boli?

 

Zabieg założenia implanów jest bezpieczny i mało inwazyjny, z reguły proponowany jest pacjentom w przypadku braku zębów. Po zabiegu gojenie się przebiega stosunkowo szybko.

Opinie pacjentów z założonymi implanatami

 

Pacjenci posiadajcy implanty czują swobodę gdyż mają w pewien sposób odzyskane naturalnie uzębienie, przez co uzębienie staje się silniejsze. Odczucia i opinie pacjentów są więc pozytywne.

implant implanty

 

Tak jak wielu pacjentów zaufaj naszemu doświadczeniu.

Zapraszamy do gabinetu dentystycznego Implantom Łódź ul. Tymienieckiego 16d

.

Implanty zębowe to sposób na to, aby pozbyć się kompleksów związanych z uzębieniem. Nie każdy może pochwalić się pięknym uśmiechem - jest to spowodowane wieloma różnymi czynnikami. Na szczęście nowoczesne technologie umożliwiają jego pełną rekonstrukcję. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjent czuł się w naszym gabinecie swobodnie i komfortowo. Grono wyspecjalizowanych ekspertów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Osoby niezdecydowane mogą umówić się na konsultację. Specjaliści dokładnie wytłumaczą, w jaki sposób wszczepione zostaną implanty zębów. Istnieje również możliwość oszacowania kosztów.

Implanty zębów perfekcyjnie dopasowane do pacjenta

Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście. Dbamy o to, aby implanty zębów były w pełni dopasowane do uzębienia. Mowa tutaj nie tylko o ich wielkości, ale również kolorze. Wszystko po to, aby efekt był maksymalnie naturalny. Dobieramy najlepsze implanty - wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko ich odrzucenia przez organizm.

Zapewniamy kompleksową opiekę na każdym etapie leczenia. Podejmujemy się wstawiania implantów nawet w najcięższych przypadkach. Wszystko po to, aby przywrócić pacjentowi piękne i promienne uzębienie, a także pewność siebie.

Stosowane przez nas materiały gwarantują wysoką wytrzymałość implantów zębów. Przez długie lata pozostaną one w nienaruszonym stanie. Należy wspomnieć, że ich obecność nie wpływa negatywnie na sąsiadujące zęby. Nie musimy więc obawiać się, że ulegną one przedwczesnemu zniszczeniu.

Implanty zębów Łódź

Każdy pacjent może liczyć na fachową poradę i usługę. Nasz gabinet, w którym wykonyujemy implanty zębów mieści się na ul. Tymienieckiego 16D/U1, 90-365 Łódź, zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu.